tel: 509 899 601

e-mail: tea@tea.com.pl

Atlantic - komfort na plaży

01-06-2023

Wygoda i atrakcyjny wygląd na plaży, są wyjątkowo ważne przy planowaniu wakacji. Atlantic spieszy z pomocą oferując nowe modele popularnych szortów plażowych.

Wygoda i atrakcyjny wygląd na plaży, są wyjątkowo ważne przy planowaniu wakacji. Atlantic spieszy z pomocą oferując nowe modele popularnych szortów plażowych. Uszyte z miękkiej i szybkoschnącej tkaniny zapewnią komfort, a atrakcyjny design wyjątkowy wygląd... ciekawe sa modele wykonane techniką Water Print. To nadruk na tkaninie, który pojawia się dopiero po zmoczeniu tkaniny. Te szorty zaskoczą po wyjściu z wody. Efekt pojawiającego się wzoru świetnie wygląda. Kąpielówki kuszą także tropikalnym kolorem, komfortowym krojem i podszewką, która zagwarantuje Ci wysoki komfort użytkowania! Zobacz ofertę nowych modeli

czytaj...

Polecane produkty

Polecane artykuły

Henderson - szorty kąpielowe FAST DRY

Henderson - szorty kąpielowe FAST DRY

01-06-2023
Oferta plażowa Hendersona to dopasowane kąpielówki lub luźne spodenki plażowe. Kąpielówki są wykonane z komfortowego materiału, który wyjątkowo szybko wysycha po wyjściu z wody, dzięki czemu idealnie nadają się i do kąpieli i plażowania.